IŞIKLARI KAPAT

FB Tv

Kanal Türü: Spor

FB TV

Büyük spor kulüplerinin de kanalları mevcuttur. Bu kanallardan biriside FB TV’dir. Fenerbahçe Spor Kulübüne ait olan kanalda genellikle spor programları ve Fenerbahçe’nin maç özetleri olmaktadır. Kanal ayrıca Fenerbahçe’nin sporcularını veya yeni transferlerini konuk ettiği programlarda taraftarlarına sporcularını daha detaylı şekilde tanıtıyorlar.

Fenerbahçe TV yaptığı yayınlarla özellikle Fenerbahçe TV’ni ekranlara çekmektedir. Özellikle yaptığı eğlenceli programlarla sadece Fenerbahçe taraftarlarını değil başka takım taraftarlarını da bazen ekrana bağlamaktadır. Kanalın kurulumu 2004 yılından beri yayın vermektedir. Yayın hayatı uzun yıllardır devam eden kanal bu yıllar boyunca yayın anlayışından hiç taviz vermemiştir.

Büyük spor kulüplerinin çok fazla taraftar kitlesi olduğu için taraftarlarına her alanda ulaşmayı hedefliyorlar. Bu konuda Fenerbahçe Spor Kulübü taraftarlarına FB TV sayesinde ulaşıyorlar. Fakat bazı durumlarda biz FB TV’yi şartlar el vermediği için izleyemeyebiliyoruz. Televizyondan izleyemediğiniz FB TV’yi sitemiz üzerinden çok rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. Sitemiz sizlere HD çözünürlükte ve kesintisiz canlı yayın hizmeti sunmaktadır. Bu konuda piyasada bulunan en iyi canlı TV sitesi olan sitemiz sizlerin rahat bir şekilde istediğiniz dizi ve programları izleyebilmeniz için her ihtimali düşünmüştür.