IŞIKLARI KAPAT

Beyaz Tv

Kanal Türü: Genel

Beyaz TV

Beyaz TV haber, spor, magazin gibi konularda ülkenin en güncel ve kaliteli programlarını yapıyor. 2010 yılında yayın hayatına başlayan kanal başladığı günden bu zamana kadar en doğru ve kaliteli yayın anlayışını benimsemiştir. Bir taraftan bilgilendirirken, bir taraftan da eğlendiren programlar yapan Beyaz TV özellikle yaptığı spor programlarıyla dikkat çekmeyi başarmıştır. Sabah haberleri de veren kanal en sıcak siyasi gelişmeleri de bizlere sunar.

Sadece sabah haberleri vermenin dışında akşam haberleri de veren kanal, akşam haberlerinde bütün gün yaşanan siyasi gelişmeleri ve yeni olayları göstererek halkı bu konuda bilgilendirir. Kanal spor tutkunlarını da unutmayarak “Derin Futbol” adlı programda çok iyi olan sunucu kadrosu ve eğlenceli sohbetiyle hafta sonu oynanan lig maçlarının analizini yapar.

Beyaz TV’yi internetten izlemek istediğiniz takdirde kesintisiz ve canlı olarak yayın yapan sitemizden HD çözünürlükte izleyebilirsiniz. Sitemiz sizin memnuniyetinizi ön planda tutarak en kaliteli canlı tv yayınını yapmayı hedeflemektedir. Sitemizden izleyeceğiniz Beyaz TV ve diğer bütün kanallar televizyondaki yayın akışıyla eşzamanlı olarak ilerler.